Esencja Kadru

Fotograf  Ślubny

Michał Wróblewski
esencjakadru@gmail.com

Cały czas staram się doskonalić swój warsztat – uczestniczyłem w licznych warsztatach fotograficznych  m.in. ukończyłem szkolenie w Szkole Obrazu w Krakowie prowadzone przez Grzegorza Płaczka: znajdującego się w  gronie najlepszych fotografów ślubnych na świecie według magazynu „Just Married” ponadto mającego tytuł;  Międzynarodowy Fotograf Roku – Best Award 2014” IFPF  oraz   „Ślubny Fotograf Roku 2015″ prestiżowej organizacji: Master Photographers International Organization.

Fotografując od kilku lat podejmowałem fotografię  o różnej tematyce realizując wiele  udanych sesji co ostatecznie  ukierunkowało i doprowadziło mnie do  fotografii ślubnej, rodzaju fotografii który sprawia mi największą radość i poczucie  satysfakcji.

 

W pracy staram się podążać za Wami, wczuć się w klimat Waszej relacji, poznać Waszą rodzinę i zobaczyć jak czujecie się z Waszymi przyjaciółmi, to pozwala mi  opowiedzieć osobistą historię każdej pary, każdej miłości i każdej chwili.

Korzystam z profesjonalnych aparatów, obiektywów i oświetlenia, dzięki czemu niestraszne są mi każde warunki, w których przychodzi mi pracować.

 

fotografia ślubna Śląsk